Klima Bakım

Klima Bakım

Acil Klima Bakım; 7/24 Acil Servis Acil klima servisi olarak siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Klima bakımı neden önemlidir?

Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir ve elektrik tüketimleri oldukça düşüktür. Zaman içerisinde klima nın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtre mekanizmalarında bazı tıkanmalara yol açar.

Pislikle dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava, ortamın hava kalitesini düşürür. Bu da astım ve allerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Yine bu tozlanma klimanın içerisindeki fanların havayı üfleyebilmesini zorlaştırır. Havayı sirküle edebilmek için klimalar daha fazla enerji harcarlar.

Klimalara yapılacak periyodik bakımlar bu gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Bakım Yaptırdıysanız: İç ünitede mikrobakteriler oluşmaz. Daha az elektrik sarfiyatı sağlar. Klimanız daha uzun ömürlü olur. Bakım Yaptırmadıysanız: Klimanızı çalıştırdığınızda bulunduğunuz ortama pis koku, küf ve gözle gözükmeyen bakterileri yayar. Daha fazla elektrik sarfeder. Klimanız her an arıza yapıp, büyük maddi zararlara yol açabilir.

Her türlü arıza ve hasar durumunda 444 28 06 Acil Klima Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Makina ve Sağlığınız için bakım yaptırmayı unutmayın. Kaliteli işçilik, orjinal yedek parça, deneyimli personelimiz ile siz seçkin müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.


KLİMA MARKALARI

Acil Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz klima markaları; Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, Vaillant, Zen, Zibro.

Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Tüm İstanbul geneline kesintisiz klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Acil Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Klima Sökme – Takma Firmamız tarafından gerçekleştirilen klima montaj ve klima demontaj işlemi garantilidir.

Her türlü arıza ve hasar durumunda 444 28 06 Acil Klima Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.