Klima Satışı

Klima Satışı

Acil Klima Satışı
Sıfır Klima / 2.EL Klima olarak iki şekilde müşterilerimize klima satışı sunmaktayız.

Sıfır klima satışlarımızda üretici firmanın garantisi kapsamı altındadır. Montajları tarafımızdan yapılarak Markaya ait olan garanti güvencesi onaylanarak klimalarınız garanti kapsamına alınmaktadır.

2.EL klimalarda ise parçası ve donanımı tarafımızdan kontrol edilen cihazın Acil Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Klima satışlarımız hakkında lütfen iletişime geçiniz.

Her türlü arıza ve hasar durumunda 444 28 06 Acil Klima Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.


KLİMA MARKALARI

Acil Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz klima markaları; Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, Vaillant, Zen, Zibro.

Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Tüm İstanbul geneline kesintisiz klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Acil Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Klima Sökme – Takma Firmamız tarafından gerçekleştirilen klima montaj ve klima demontaj işlemi garantilidir.

Her türlü arıza ve hasar durumunda 444 28 06 Acil Klima Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.