Chiller Klima Servisi
 
Chiller klima servis hizmetini seçmek, kullandığımız ve endüstriyel olarak yaptığımız işin en önemli parçasıdır. Chiller klimalar, yüksek verimli hizmet sunmak açısından önemlidir.
 
Endüstriyel olarak soğutulması gereken tüm ekipman için kullanılır. Şirketler için hayati önem taşıdığından, Chiller klimamızı hem çalışma sırasında hem de arıza durumunda uzman ve kaliteli hizmet veren servise teslim etmeliyiz.
 
Chiller Klima Modelleri
 
1. Hava soğutmalı chiller klimalar: Kondenserler hava soğutmalı klimalardır. Üzerindeki fanlar sayesinde hava akışkanlığı sağlayarak faaliyetlerine devam ediyor. Genellikle su verimliliğinin düşük olduğu yerlerde kullanılır.
 
2. Su soğutmalı chiller klimalar: Kondenserler su soğutmalı klimalardır. Su soğutmalı chiller klimalar kule fanlara sahiptir ve kondenser ünitesinin içindeki ısıtılmış gazın sıcaklığını alır ve kule fanların bulunduğu yeri soğutur. Hava akışkanlığının mümkün olmadığı yerlerde kullanılır. Genellikle bodrum katlarına monte edilir.
 
Chiller Klima Kullanım Alanları
Chiller soğutma sistemlerinin kullanım alanları çok geniş olmasına rağmen, endüstriyel kalıp soğutma, hastaneler, okullar gibi ana yerleri saymak mümkündür.
 
Bakımın Önemi
Arızalara neden olmamak için sürekli aktif olan Chiller klimalarının düzenli periyodik bakımını yapmak önemlidir.
 
Hem kurulum, bakım hem de arıza konusunda uzman bir servisten destek almak çok önemlidir.
 
Tam donanımlı ekibimizle hizmet vermeye hazırız.
 
ULAŞMAK KOLAYIZ
Ürününüzde bir sorun oluştuğunda, en gerekli durum servise hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Başarısız bir durum var ve mümkün olan en kısa sürede bir çözüm gerekiyor. Bu noktada, en ihtiyaç duyulan durum hizmete ulaşmaktır. Bir hizmet olarak, telefonun diğer ucunda sorunlarınızı dinlemek ve çözümler sunmak için bekliyoruz.
 
BİZ HER ZAMAN
Chiller servisi olarak montaj, bakım, arıza çözümünden kullanım desteğine kadar her aşamada yanınızdayız. Chiller klimaların bakımı işimizin kesintiye uğraması için önemli olduğunda, işi periyodik olarak takip ederek bakım hizmeti veriyoruz.
 
HIZLIIZ
Her müşteri gibi sorunun da hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsunuz. İlk müdahale aşamasında veya sorun gidermenin her aşamasında sizin için en hızlı şekilde yanınızdayız. Özellikle, endüstriyel alanda kullanılan soğutucu klimalara anında müdahale edilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde işimiz bozulur ve maddi kayıplara neden olur.
 
ÇEVİRİLDİK
12 yıllık tecrübemiz ile dinamik bir ekiple hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş deneyimlerimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz. Chiller klimalar özel uzmanlık gerektirdiğinden, personelimiz bu bilgilerle donatılmıştır.
 
BİZ BİLGİDİR
Pazar dinamiklerini sürekli takip ederek her model ve marka için eğitimlerimizi çalışanlarımıza veriyoruz. Bu şekilde sürekli kendimizi geliştirerek en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
KALİTE HİZMETİ SUNUYORUZ
Kaliteli hizmet için buradayız, bir kez değil sizinle çalışmak arzusu ile size en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.
 
KALİTE YEDEK PARÇA KULLANIRIZ
Yedek parçalar, cihazlarınızın çalışması için en önemli faktördür. Ürüne düşük kaliteli bir yedek parça takılması tüm sistemi bozabilir. En kaliteli parçalarla hizmet veriyoruz.
 
MEMNUNİYETE BAKIYORUZ
Hizmetlerimizin ve çözümlerimizin kalitesinden bağımsız olarak, memnun olmayan bir müşteri hizmeti hizmetimizi tamamlamamaktadır. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetlerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
 
Kalite, memnuniyet, hız, çözüm için hizmet vermekteyiz.