Inverter Klima Servisi
Inverter klima, klima geliştirme sürecinin son noktasıdır. Elektrik tasarrufu, yüksek verimlilik, düzgün çalışma ile fiyat farkı hakkı verir. İnverter klima servisi olarak bu kaliteyi ödemek istiyoruz.
 
Inverter Klima Nedir?
Inverter teknolojisi, klimanın içindeki hava üflemeli kompresörün, ortamın ihtiyaçlarına göre çalışma kapasitesini kendi kendine arttırdığı ve azalttığı anlamına gelir. Bu bir klima teknolojisidir. İnvertörsüz klimalar, aynı kapasitede hava üfleyerek çevreyi ısıtır / soğutur, bunu yaparken, ortam belirli bir sıcaklığa ulaştığında klima otomatik olarak kapanır ve ortam sıcaklığı düştüğünde otomatik olarak açılır. Inverter klimalar içerdiği teknoloji sayesinde hava üflemesini ortam sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlar, böylece klimanın kapanma ve açma gibi ek enerji gerektiren işlemlere ihtiyaç duymamasını sağlar. Böylece eski tip klimalar ile karşılaştırıldığında birçok fayda sağlar.
 
Inverter Klima Nasıl Tasarruf Eder?
İnverter klimaların en önemli özelliği tasarruftur. Peki, inverter kliması hangi koşullar altında gerçekten paradan tasarruf ediyor? Bu sorunun cevabı aslında klimanızı nasıl kullandığınızla ilgilidir. Günde bir veya iki saat boyunca bir klima satın almak istiyorsanız, invertörsüz bir A sınıfı klima da seçebilirsiniz. Çünkü, bir veya iki saatlik çalışma sırasında, klimanız durur ve sadece birkaç kez başlar ve yine de çok fazla enerji tüketmez. Ancak, örneğin, klimayı sabahtan akşama kadar çalışması gereken bir iş yerine götürüyorsanız, invertör tipi bir klimanın klimanızın durup başlayacağını düşünerek gerçekten paradan tasarruf edeceğini unutmayın gün boyunca onlarca kez.
 
Herhangi bir üründe olduğu gibi, bir inverter klima satın alırken ön araştırmalar yapılmalıdır. Bu noktada size hizmet olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.
 
Her şeyden önce, invertör klimayı kullanmak istediğiniz ortam analiz edilir. Genişlik, güneşe maruz kalma, kat sayısı, pencere sayısı, kullanım sıklığı bildirilir. Size uygun klima kapasitesi tavsiye edilir.
 
Daha sonra montaj aşamasında, genç, dinamik ekibimizle en kaliteli montaj malzemelerini kullanarak çevrenin estetiğini bozmadan süreci gerçekleştiriyoruz.
 
İnverter klimanın karmaşık yapısı ve ince ayarlarda kullanılması gerekliliği, nasıl kullanılacağını öğrenmeyi önemli hale getirmiştir. Deneyimli servis personelimiz, inverter klimasının tüm özelliklerini, kullanım şekillerini ve gerekli ayarları ince ayrıntısına kadar açıklayacaktır.
 
Inverter klima servisi; Airfel, Alarko, Arçelik, Aura, Vestel, Baymak, Beko, Demirdöküm, Daikin, E.C.A., Mitsubishi, Samsung, Siemens, York olmak üzere tüm marka ve modeller için montaj, bakım, arıza servisi sağlıyoruz.
 
İnverter klima fiyatlarının diğer modellerden daha yüksek olması, kullanım sırasında servis seçiminin önemini beraberinde getirir.
 
12 yıllık deneyimimizi birleştirerek tüm marka ve modellere servis desteği sağlıyoruz.
 
Ürününüzde bir sorun oluştuğunda, en gerekli durum servise hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Başarısız bir durum var ve mümkün olan en kısa sürede bir çözüm gerekiyor. Çağrı merkezi ekibimiz size hızlı hizmet verebilmek için başvurularınızı anında değerlendirmeye hazırdır.
 
Servis, kurulum, bakım, arıza çözüm servisinden kullanım desteğine kadar her aşamada yanınızdayız.
 
Her müşteri gibi sorunun da hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsunuz. İlk müdahale aşamasında veya sorun gidermenin her aşamasında sizin için en hızlı şekilde yanınızdayız.
 
KLİMA BAKIM ONARIM DENEYİMİ
 
12 yıllık tecrübemiz ile dinamik bir ekiple hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş deneyimlerimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.
 
Pazar dinamiklerini sürekli takip ederek her model ve marka için eğitimlerimizi çalışanlarımıza veriyoruz. Bu şekilde sürekli kendimizi geliştirerek en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
Kaliteli hizmet için buradayız, bir kez değil sizinle çalışmak arzusu ile size en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.
 
KLİMA YEDEK PARÇA
 
Yedek parçalar, cihazlarınızın çalışması için en önemli faktördür. Ürüne düşük kaliteli bir yedek parça takılması tüm sistemi bozabilir. En kaliteli parçalarla hizmet veriyoruz.
 
Hizmetlerimizin ve çözümlerimizin kalitesinden bağımsız olarak, memnun olmayan bir müşteri hizmeti hizmetimizi tamamlamamaktadır. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetlerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.