Yer ve Tavan Tipi Klima Servisi
Zemin ve tavan tipi klima hizmetinin seçimi, özellikle insan kalabalığının yoğun olduğu yerlerde tercih edilen yüksek kapasiteli zemin ve tavan tipi klimaların arızalanmasına karşı verimlilik, sağlıklı çalışma ve koruma açısından önemlidir. sinema, tiyatro, restoran, restoran gibi yoğun hizmet.
 
Zemin ve tavan tipi klima söz konusu olduğunda, insanlara hizmet veren geniş alanlar ve büyük kapasiteli işletmeler akla geliyor. En önemli özelliği sessiz olması ve tüm çevreyi kapsayan hizmetidir.
 
Merkezi olarak monte edilmiş harici sisteme bağlı ve çalışma ortamının birçok noktasında çıkış sağlayan zemin ve tavan tipi klimalar maksimum konfor sağlar.
 
Kullanım yerleri
 
Restoranlar
Tiyatrolar
Sinemalar
Kahve dükkanları
Düğün salonları
Restoranlar
İşyerleri
Alışveriş merkezleri
Yukarıda bahsettiğimiz yerler için yüksek kapasitesi ile düşük enerji kullanarak en verimli çalışma özelliği tercih edilmektedir.
 
Karmaşık bir kurulum sistemi olduğundan, satın alma işleminden başlayarak, kullanım ve bakım da dahil olmak üzere her noktada uzman ekibi ile hizmetten destek almak uzun yıllar sağlıklı kullanım için gereklidir.
 
Satın almadan önce, yer belirleme, alan özellikleri, kapasite analizi, montaj yerleri analiz edilmelidir.
 
Özellikle yüksek tavanlı yerlerde, maksimum verim alabileceğimiz ve tavan tipi klimalar için ön çalışma hayati önem taşımaktadır.
 
Profesyonel ve dinamik servis ekibimizle hizmetinizdeyiz.
 
Satın almadan önce yapılan tüm analizler, tespitler ve öneriler deneyimimizle birleştirilir ve size sunulur. Bu aşama önemlidir çünkü teknolojik olarak ne kadar gelişmiş olursa olsun, daha fazla ürün satın alırsak, kullanacağımız çevre ile uyumlu değilse sonuç hayal kırıklığı yaratacaktır.
 
Montaj aşamasında, deneyimli ekibimiz montaj planını en ince ayrıntısına kadar yapar. Daha sonra kaliteli montaj malzemeleri seçilir ve işlem hassas bir şekilde yapılır. Montajın sonunda, tüm özellikler her noktada test edilir ve en verimli şekilde çalışmaya başlanması sağlanır.
 
Bu tür klima için bakım süreci çok önemlidir. Yıllar biriktikçe klimanızın elektrikli, teknik ve mekanik parçaları içeren her noktası kontrol edilir ve analiz edilir. Bir hata varsa, çözülür. Tüm parçalar özel solüsyonlarla temizlenir. Bakımdan sonra tam olarak verimli çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için bir teste tabi tutulur. Bakım sayesinde, klima uzun ömürlü, daha az arıza yapan ve tam performanslı bir çalışma ortamı elde eder.
 
Tüm bu hizmetleri, başta Mitsubishi, General, Daikin, Sharp, Toshiba, Fujitsu olmak üzere tüm markalar ve modeller için 7/24 sunuyoruz.
 
Ürünü satın aldıktan sonra, sağlıklı, verimli, sorunsuz ve ücretsiz bir yolun uzman bir servis ekibinden hizmet almak olduğunu unutmayın.
 
Ekibimiz olarak,
 
Satın almadan önce tüm danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz
Tüm taleplerinize anında erişmek için çağrı merkezi ekibimizle telefonun diğer ucunu bekliyoruz.
Tüm talepleriniz için mümkün olan en kısa sürede hareket ediyoruz
Tüm işlemlerimizde minimum bekleme süresi sunuyoruz
Kullandığımız tüm parça ve montaj malzemelerini en yüksek kalite sınıfından sunuyoruz
Uzman ekibimizle çözülmemiş herhangi bir sorun bırakmıyoruz.
Yaptığımız her işte müşteri memnuniyeti birinci önceliktir.
Tüm süreçlerde, alternatiflerle şeffaf, ayrıntılı bilgi sağlıyoruz ve süreç boyunca taleplerinizi dikkate alıyoruz.
 
Ürünün kalitesi ve verimliliği, aldığınız hizmetin kalitesiyle doğrudan ilişkilidir.
 
Siz, klimanız, talepleriniz, beklentileriniz bizim için değerlidir.
Tüm bu prensiplerle hizmetinize hazırız.