Salon Tipi Klima Servisi
Çalışma veya yaşam alanlarımızın büyük kapasitesine uygun ve geniş bir alana hizmet veren klima tercihimiz her zaman salon tipi klimalar olmuştur. Büyük kapasiteli, teknolojik olarak donatılmış, yüksek maliyetli klimalarımızın uzman bir klima servisine teslim edilmesi son derece önemlidir.
Salon tipi klimalar için çevremizde yer ayırmamız gerekiyor. Dikey ve ayaklı olan bu klimalar, insanların performanslarıyla meşgul oldukları yaşam alanları için uygundur.
 
Kullanım alanları; dükkanlar, işyerleri, okullar, devlet daireleri, hastaneler, villalar gibi geniş alana sahip alanlardır.
 
Yüksek kapasiteli dış ünite ve çok fonksiyonlu iç ünitenin oluşturduğu yapı her ortamda asistanımızdır. Çok sayıda insanın bulunduğu yerler hava akımı sağlığı açısından önemlidir. Yüksek güçlü soğutma / ısıtma fonksiyonuna ek olarak, hava temizleme özelliği büyük faydalar sağlar.
 
Zamanlı olma ve nem alma özelliği de ekstra faydalar olarak sunulmaktadır.
 
SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR
 
Medya keşfi yapılmalı ve kapasite doğru seçilmelidir.
Kurulacak yer önceden belirlenmeli ve yeterli alan olup olmadığı belirlenmelidir.
Büyük dış ünite, montaj yerinin önceden belirlenmesini gerektirir
Enerji sınıfı dikkatle seçilmeli, ekstra masrafları önlemelidir
Fiyat / performans analizi sonucunda eşdeğer ürünlerin karşılaştırılması yapılmalı ve satın alınmalıdır.
Ekstra özellikler incelenmelidir
Salon tipi bir klima servisi olarak; Airfel, Alarko, Arçelik, Aura, Vestel, Baymak, Beko, Demirdöküm, Daikin, E.C.A., Mitsubishi, Samsung, Siemens, York olmak üzere tüm marka ve modeller için montaj, bakım, arıza servisi sağlıyoruz.
 
Tüm hizmetlerimizde yüksek hassasiyet, uygun fiyat, hız ve deneyim ile memnuniyetiniz için bir adayız.
 
ULAŞMAK KOLAYIZ
Ürününüzde bir sorun oluştuğunda, en gerekli durum servise hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Başarısız bir durum var ve mümkün olan en kısa sürede bir çözüm gerekiyor. Bu noktada, en ihtiyaç duyulan durum hizmete ulaşmaktır. Sorunlarınızı dinlemek ve telefonun diğer ucunda servis olarak çözümler sunmak için bekliyoruz.
 
BİZ HER ZAMAN
Servis, kurulum, bakım, arıza çözüm servisinden kullanım desteğine kadar her aşamada yanınızdayız.
 
HIZLIIZ
Her müşteri gibi sorunun da hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsunuz. İlk müdahale aşamasında veya sorun gidermenin her aşamasında sizin için en hızlı şekilde yanınızdayız.
 
ÇEVİRİLDİK
12 yıllık tecrübemiz ile dinamik bir ekiple hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş deneyimlerimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.
 
BİZ BİLGİDİR
Pazar dinamiklerini sürekli takip ederek her model ve marka için eğitimlerimizi çalışanlarımıza veriyoruz. Bu şekilde sürekli kendimizi geliştirerek en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
KALİTE HİZMETİ SUNUYORUZ
Kaliteli hizmet için buradayız, bir kez değil sizinle çalışmak arzusu ile size en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.
 
KALİTE YEDEK PARÇA KULLANIRIZ
Yedek parçalar, cihazlarınızın çalışması için en önemli faktördür. Ürüne düşük kaliteli bir yedek parça takılması tüm sistemi bozabilir. En kaliteli parçalarla hizmet veriyoruz.
 
MEMNUNİYETE BAKIYORUZ
Hizmetlerimizin ve çözümlerimizin kalitesinden bağımsız olarak, memnun olmayan bir müşteri hizmeti hizmetimizi tamamlamamaktadır. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetlerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Kalite, memnuniyet, hız, çözüm için hizmet vermekteyiz.