İsatanbul Acil Klima Servisi

İnsan ihtiyaçlarının zamanla değişmesi ile birlikte klima hizmeti, her evde temel şart olan klima kullanımı ile bir zorunluluk haline gelmiştir.

Şimdi dört mevsim evlerimizde kullandığımız klimaları temin ederken, teknoloji, pratiklik ve elektrik tüketimi klima motajı, klima tamiri, klima bakımı, klima servisi, gibi birçok özelliği değerlendiriyoruz. Uzun araştırmalardan sonra aldığımız klimanın en verimli, sorunsuz ve sağlıklı kullanımı için klima servisi çok, çok önemlidir.

Doğru ve zamanında müdahale etmeyen bir klima birçok farklı soruna neden olur. Yüksek maliyetler sunduğumuz bu cihazlar için, servis için daha fazla harcama yapmamız gerekebilir.

Klima Servisin doğru seçilmesi, klimanın ömrünü uzatacak ve en verimli şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Klima Satın alırken birçok özelliği araştırdığımız için, klima hizmetini seçerken dikkate alacağımız kriterler olmalı.

Klima Servis, Şirketi olarak, tüm bu kriterlere en iyisini sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Dinamik ekibimizle klima montajdan arızaya, bakımdan kontrole kadar tüm hizmetleri ve 12 yıllık endüstri deneyimini sunuyoruz.

Size en iyi hizmeti vermek için vazgeçilmez kurallarımız var. Bunlar;

İLETİŞİM; Ürünümüz arızalandığında hemen bir çözüm aramak istiyoruz. Yaptığımız ilk şey telefonla iletişim kurmak. Tek ihtiyacımız, muhataba en hızlı şekilde ulaşmak, hatayı açıklamak ve bir çözüm aramaktır. Bu noktada iletişim önem kazanır. Size kalan bir klima servis telefonunu aradığınızda, bir cevap alamazsanız, ilginizi dinlemiyorsanız, sorununuzu açıklayamıyorsanız, ilk dakikada bir çözüm yolundasınız demektir.

Sorunu, ürünün ve arızaların farkında olmayan anlamsız bir müşteri hizmetleri personeline anlatmak kadar yorucu değildir.

Klima Servis Şirketi olarak, sorunu en hızlı şekilde anlama ve iletişim numaralarımıza anında cevap vererek size gerekli çözümleri sağlama prensibi ile çalışıyoruz.

Anında yanıt, yüksek iletişim yeteneği ve ürün bilgisine sahip müşteri hizmetleri ekibimiz, telefonun diğer ucunda hizmetinize her zaman hazırdır.

İlk kayıttan sonra, çözüm süreci boyunca size bilgi aktararak aldığınız hizmet hakkında bilgilendirilirsiniz.

HIZ; Sürekli kullandığımız bir cihazın arızalanmasının en hızlı şekilde çözülmesini istiyoruz. Bu nedenle, bir hizmetten hizmet alırken ilk beklentimiz çabukluktur.

Dinamik ve tecrübeli ekibimizle en hızlı şekilde randevu alıyoruz ve çözüm için müdahale ediyoruz.

GÜVEN; Hizmetlere güven kalitenin sembolüdür. Müşterilerimizin fazla bir şey bilmediği teknik konularda bile, vaat edilen hizmetler en ince ayrıntısına kadar açıklanarak istenildiği gibi tamamlanmaktadır.

ÇÖZÜM; Teknolojimizin sürekli geliştiği teknoloji sektörünü sürekli takip ederek karşılaşacağımız tüm arızalar için çözümlerimizi üretiyoruz. Çözülemeyen bir arızadan daha olumsuz olanı yarım çözümlerdir. Bu, gelecekte ürünümüzde kalıcı arızalara neden olabilir. Her ürün için en uygun çözümleri sunuyoruz.

KLİMA YEDEK PARÇA; Arıza çözümlerinde yedek parça temini ve kaliteli yedek parça kullanımı çok önemlidir. Her marka ürünün tüm yedek parçalarını hızlı bir şekilde tedarik ederek en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Yedek parça beklemeden düşük kaliteli yedek parçaları servis kadar kullanmamak en önemli çalışma kuralımızdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; müşteri bizim hayırsever. Hizmetimiz ne kadar iyi olursa olsun, müşterimizin memnun olmaması kabul edilemez. Müşteri talep, beklenti ve ihtiyaçlarını analiz ederek hizmet vermekteyiz. En büyük farkımız hem hız hem de maliyet açısından en uygun hizmeti sunmaktır.

KALİTE; Her hizmette olduğu gibi iklimlendirme hizmetinde de vazgeçilmez kuralları koruyarak ve müşterilerimizin isteklerini birinci sıraya koyarak çalışıyoruz.

Hizmetin klima servisi ürünümüzün kalitesi kadar önemlidir. Bu nedenle, bir ürün seçerken ne kadar dikkat edeceğinizi lütfen bir hizmet seçerken aynı dikkati göz önünde bulundurun.