Çok Tip Klima Servisi
Çok tip klimalar genellikle bir dış üniteye bağlı birden fazla split klima anlamına gelir. Karmaşık tedarik, kurulum hassasiyeti, tedarik, kurulum, kullanımdan onarım arızasına kadar her aşamada uzman çok tipli klima servisi ile çalışmanız yararlı olacaktır.
 
Çok tip klimalar, tek bir dış üniteye bağlı çoklu split sistemlere sahiptir. Tüm iç üniteler tek bir dış üniteye bağlanır. Bu şekilde dış ünitelerin neden olduğu alan sıkıntısı ve görüntü kirliliği önlenir.
 
Çok split klimalarda, split klimalarda olduğu gibi, duvar tipi, kaset tipi, kanallı tip klima, zemin tavan tipi gibi farklı iç ünite seçenekleri vardır. 8 iç üniteyi bir dış üniteye bağlayabilen çok bölmeli klima modelleri de vardır. Her iç ünite bağımsız olarak kontrol edilebilir. Bu, kullanım ve verimlilik açısından büyük avantajlar sağlar.
 
Çok split klima:
 
Yerleşim,
İşyerlerinde,
Mağazalarda,
Alışveriş merkezlerinde,
Okullarda,
Hastanelerde,
Toplantı ve konser salonlarında kullanılır.
Çok tipli klima sisteminin en önemli özelliği, tek bir dış ünite ile birden fazla iç yapıya güç sağlamasıdır. Ayrıca her birim kendi içinde kontrol edildiği için tercih edilir.
 
Birçok farklı sistem ve model olduğunda, seçim yaparken kullanacağınız alanları belirlemek ve ölçmek çok önemlidir.
 
FAYDALARI
 
Dış ve iç ünitelerin farklı kapasiteleri geniş esneklik sağlar, her ihtiyaca göre kullanılabilir.
Geniş alanlarda yüksek verimliliğin yanı sıra düşük enerji kullanımı para tasarrufu sağlar.
Tek bir merkez veya bireysel kontrol özelliği esneklik sağlar.
Dar ve zor yerlerde bile montaj imkanı sayesinde kolay kurulum sağlanır.
Sessizlik yüksek seviyede, bu da bizim için rahatlık anlamına geliyor.
Özellikle yüksek kapasiteli ve çalışma ortamlarında kullanılan çok tipli klimalar satın alırken, montaj, bakım ve arıza çözümleri sırasında doğru servis tercihi önemlidir.
Ayrıca; Özellikle Airfel, Arçelik, Vestel, Daikin olmak üzere tüm marka ve modellerden çok tipli klimalara kaliteli hizmet veriyoruz.
 
Neden Acil Klima Servisi?
ULAŞMAK KOLAYIZ
Ürününüzde bir sorun oluştuğunda, en gerekli durum servise hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Başarısız bir durum var ve mümkün olan en kısa sürede bir çözüm gerekiyor. Müşteri hizmetleri ekibimiz, size hızlı hizmet vermek için uygulamalarınızı anında değerlendirmeye hazırdır.
 
BİZ HER ZAMAN
Servis, kurulum, bakım, arıza çözüm servisinden kullanım desteğine kadar her aşamada yanınızdayız. Özellikle satın alma öncesi danışmanlık hizmetimiz doğru klimayı almanız için faydalı olacaktır.
 
HIZLIIZ
Her müşteri gibi sorunun da hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsunuz. İlk müdahale aşamasında veya sorun gidermenin her aşamasında sizin için en hızlı şekilde yanınızdayız.
 
ÇEVİRİLDİK
12 yıllık tecrübemiz ile dinamik bir ekiple hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş deneyimlerimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.
 
BİZ BİLGİDİR
Pazar dinamiklerini sürekli takip ederek her model ve marka için eğitimlerimizi çalışanlarımıza veriyoruz. Bu şekilde sürekli kendimizi geliştirerek en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
KALİTE HİZMETİ SUNUYORUZ
Kaliteli hizmet için buradayız, bir kez değil sizinle çalışmak arzusu ile size en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.
 
KALİTE YEDEK PARÇA KULLANIRIZ
Yedek parçalar, cihazlarınızın çalışması için en önemli faktördür. Ürüne düşük kaliteli bir yedek parça takılması tüm sistemi bozabilir. En kaliteli parçalarla hizmet veriyoruz.
 
MEMNUNİYETE BAKIYORUZ
Hizmetlerimizin ve çözümlerimizin kalitesinden bağımsız olarak, memnun olmayan bir müşteri hizmeti hizmetimizi tamamlamamaktadır. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetlerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Kalite, memnuniyet, hız, çözüm için hizmet vermekteyiz.