Kanal Tipi Klima Servisi
Kanallı klima söz konusu olduğunda akla ilk gelen şey sessizliktir. Bu özellik genellikle tercih edilir. Kanal tipi klima servisimizle tercihinize değer veriyoruz, satın alma, kurulum, kurulum ve onarım hizmetlerini sunuyoruz.
 
Kanallı tip klimalar için diğer bir isim merkezi sistem klimadır. Maliyet yüksekse, verimlilik analizi yapıldığında kaliteli bir ürün ve çevre demektir.
 
Sistem, binanın bir kısmına monte edilen ünite ile, tüm yaşam alanlarına özel olarak çekilen kanallar ve sistem döşemesi ile kullanılır. Hem ısıtma hem de soğutma özelliklerine sahip klimalar konfor ve yüksek güç için tercih edilir.
 
Kullanım alanları;
 
Harika işyerleri
Bilgi işlem odaları
Kütüphaneler
hastaneler
Alışveriş Merkezleri
Oteller
villalar
Alışveriş merkezleri
Kısacası, insanların meşgul olduğu veya yüksek verimliliğin gerekli olduğu soğutma ve ısıtma gerektiren tüm ortamlarda kullanılır.
 
Kanal tipi klima servisi olarak; Özellikle Mitsubishi, Midea, Tronic, Sigma, LG, Zen, Airfel, Arçelik, Alarko, Beko, Kartel, Vestel, Rubenis, Demirdöküm olmak üzere tüm kanallı klima marka ve modellerine hizmet vermekteyiz.
 
Büyük mekanlarda aktif olarak kullanılan kanal tipi klimaların verimliliğinden, arıza durumunda hızlı müdahale ve çözüm hizmetlerinden memnun kalmanız için adayız.
 
Uzman, deneyimli ve dinamik ekibimiz ile kanal tipi klimaların her aşamasındayız.
 
SEÇİM AŞAMASI
En önemli kısım seçim noktasıdır. Binanızın yapısı, beklentileriniz, verimlilik planınız dahil tüm verileri hizmetimizle analiz ediyor ve sizin için en uygun model ve markanın seçiminde danışmanlık hizmeti veriyoruz.
 
MONTAJ AŞAMASI
Kullanmadan önce en önemli süreç montajdır. Binanın kanallı sistem için uygun olması önemlidir. Sistem uygun bir yere kurulur ve uzman ekibimiz tarafından özenle monte edilir. Aynı performansa sahip tüm oda ve birimlere hizmet vermek için gerekli döşeme uygulanır. Çalışmanın sonunda kontrol ve test aşaması yapılır ve teslim edilir.
 
BAKIM AŞAMASI
Yüksek kapasite sağlayan ve tüm binaya hizmet eden kanallı tip klimaların bakımı çok önemlidir. Tüm sistem, elektronik, teknik ve mekanik parçalar belirli yıllık periyotlarla kontrol edilir. Filtreler gerektiği gibi temizlenir veya değiştirilir. Bir arıza varsa sabittir. Bakım sonrası testler yapıların tam performansta çalışmasını sağlar.
 
SORUN GİDERME
Hizmet kanallı klimalar konusunda uzmanlaşmıştır. Başvurular anında kaydedilir ve en kısa zamanda müdahale edilir. En yeni cihazlarla arıza tespiti algılanır ve size çözümler sunulur. 12 yıllık deneyimimizi kalite ve garantili yedek parçalarla birleştirerek, arıza en hızlı şekilde çözülür.
Bir ürün alırken aldığımız özen ve özen kadar, hizmet seçiminde de aynı özeni göstermeliyiz.
 
Biz;
 
Her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.
Tüm talepleriniz en hızlı şekilde planlanmaktadır.
Tüm sorunlarınız en kısa sürede çözülür.
Kullandığımız tüm parçalar piyasadaki en kaliteli ürünlerden seçilmektedir.
Kalitenin yanı sıra, en iyi fiyatla hizmet veriyoruz.
Sadece arızalı değil montaj, bakım ve servis sonrası da yanınızdayız.
Memnuniyet bizim için ilk sırada. Yaptığım her işlemde memnuniyetiniz, işin iyi kalitede yapıldığı anlamına gelecektir.
Deneyimimiz, dinamik ekibimiz, bilgi birikimimiz, hızımız ve ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.