VRF Klima Servisi
VRF klima servisimiz, çok fonksiyonlu, yüksek kapasiteli, yüksek verimli VRF klimalar için en kaliteli hizmeti sunmaya hazırdır.
 
İlk olarak, VRF klima sistemini tanıyalım.
 
VRF klima sistemi genel anlamıydı, birden fazla iç ünitenin bir dış ünite ile beslenmesidir. Sistemde bir dış ünite vardır ve kapasitesine göre belli sayıda iç ünite beslenir. Debi, iç ünitelerin bulunduğu ortama göre ayarlanır. Soğuk veya sıcak kullanılabilir.
 
VRF klimaların en önemli özelliklerinden biri de değişken debi seviyesi nedeniyle çevreye uygun çalışmasıdır. Bu şekilde elektrik tasarrufu sağlanır.
 
Teknik ve elektronik sistemi gelişmiş bir şekilde geliştirilmiştir. Çok fonksiyonlu yapısı sayesinde kolay kullanım, verimlilik ve pratiklik sağlar. Bu nedenlerle çok tercih edilen bir sistemdir. Ayrıca, her bir iç ünitenin bağımsız ayar ve kontrol ile çalıştırılması maksimum verimlilik sağlar.
 
İki modeli vardır. Birincisi sadece soğutma veya ısıtma. Bu seçimlerden biri kullanım ortamına göre yapılabilir. Tercih sebebi, ikinci sistemden daha ekonomik olarak uygulanabilir olmasıdır.
 
İkinci sistem, hem soğuk hem de sıcak özelliklere sahip olmasıdır. Maliyet biraz daha yüksek olmasına rağmen, kullanım alanlarındaki faydası, yatırımımız için maksimum getiriyi sağlayacaktır.
 
VRF KLİMA KULLANIM ALANLARI
Yüksek kapasitenin avantajı ile VRF klimalar insanların okullarda, fabrikalarda, devlet dairelerinde, büyük villalarda yaşadığı ortamlarda kullanılır.
 
VRF KLİMALARIN AVANTAJLARI
En büyük avantajı, bir harici motorla besleyerek tasarruf etmektir. Minimum enerji ile maksimum verim sağlar. Ayrıca, dış ünitenin iç üniteye olan mesafesi sessiz bir çalışma sağlar. Bu çalışma ortamlarımıza konfor sağlar.
 
DAHA AZ BÖLGE INVOLUTION yaşam alanlarımızda minimum yer kaplar.
 
KOLAY KONTROL, her bir iç ünite kendi içinde kontrol edilebilir ve her ortam için uygun ayarlar seçilebilir.
 
Ayrıca, VRF klima sistemleri hem bireysel hem de merkezi sistemler için tek alternatiftir. Bu şekilde çok daha fazla tercih edilir.
 
Servis seçimi, VFR klimanın en uygun şekilde, verimli, yüksek performansta, sorunsuz bir şekilde oluştuğunda ve kaliteli servisle kullanılması açısından önemlidir.
 
VFR Klima sistemi ile ilgili hizmetleri sunmak için birçok nedeniniz var.
 
ULAŞMAK KOLAYIZ
Ürününüzde bir sorun oluştuğunda, en gerekli durum servise hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Başarısız bir durum var ve mümkün olan en kısa sürede bir çözüm gerekiyor. Bu noktada, en ihtiyaç duyulan durum hizmete ulaşmaktır. Sorunlarınızı dinlemek ve telefonun diğer ucunda servis olarak çözümler sunmak için bekliyoruz.
 
BİZ HER ZAMAN
Servis, kurulum, bakım, arıza çözüm servisinden kullanım desteğine kadar her aşamada yanınızdayız.
 
HIZLIIZ
Her müşteri gibi sorunun da hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsunuz. İlk müdahale aşamasında veya sorun gidermenin her aşamasında sizin için en hızlı şekilde yanınızdayız.
 
ÇEVİRİLDİK
12 yıllık tecrübemiz ile dinamik bir ekiple hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş deneyimlerimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.
 
BİZ BİLGİDİR
Pazar dinamiklerini sürekli takip ederek her model ve marka için eğitimlerimizi çalışanlarımıza veriyoruz. Bu şekilde sürekli kendimizi geliştirerek en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
KALİTE HİZMETİ SUNUYORUZ
Kaliteli hizmet için buradayız, bir kez değil sizinle çalışmak arzusu ile size en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.
 
KALİTE YEDEK PARÇA KULLANIRIZ
Yedek parçalar, cihazlarınızın çalışması için en önemli faktördür. Ürüne düşük kaliteli bir yedek parça takılması tüm sistemi bozabilir. En kaliteli parçalarla hizmet veriyoruz.
 
MEMNUNİYETE BAKIYORUZ
Hizmetlerimizin ve çözümlerimizin kalitesinden bağımsız olarak, memnun olmayan bir müşteri hizmeti hizmetimizi tamamlamamaktadır. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetlerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Kalite, memnuniyet, hız, çözüm için hizmet vermekteyiz.