Kaset Tipi Klima Servisi
Kaset tipi klimalar, iç ünitenin tavana monte edildiği ve kullanıldığı ortamın dört tarafına soğuk / sıcak hava verildiği cihazlardır. Kaset tipi klima servisinin seçimi, ürünün seçimi kadar hassastır.
 
Kaset tipi klimalar, yüksek konforlu mekanlar için idealdir. Genel kullanım alanları; Villalar, işyerleri mağazalar, alışveriş merkezleri, okullar, oteller, konser salonlarıdır.
 
Kaset tipi klimaların en önemli özelliği dikey ve yatay olarak dört yönde salınmalarıdır. Bu şekilde maksimum verimlilik, kullanıldığı ortamın her köşesine ulaşılarak elde edilir. Estetik açıdan da avantajlıdır, çünkü duvara monte edildiği için yer kaplamaz.
 
Çok gelişmiş özelliklere sahip kaset tipi klimalar, ortamın sürekli soğuk / sıcak kalmasını sağlar ve kendisini bekleme konumuna alarak veya çevrede hiç kimse olmadığında minimum çalışma seviyesine inerek hizmetimize bir tasarruf sistemi sunar. .
 
Nem alma modunda, ortamdaki nemi sağlıklı bir seviyede tutarken, zamanlama özelliği işlevin belirli bir zamanda otomatik olarak başlamasına / durmasına izin verir.
 
İç ünite maksimum seviyede çalıştığı için çevreye zarar vermez. Bu daha rahat bir yaşam alanı anlamına gelir.
 
Filtreleme özelliği sayesinde çevrenin havasını soğuturken / ısıtırken, havadaki sağlığa zararlı maddeler de filtreler tarafından tutulur.
Bu kadar hassas ve değerli bir ürün olan kaset tipi klima hizmetlerimizi de maksimum kalitede sunuyoruz.
 
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ;
İlk olarak, önemli bir durumu belirtelim. Klima satın aldığımızda araştırırız, tüm özelliklerini inceleriz, çevremiz için en uyumlu klimayı almak isteriz. Malzeme karşılaştırmaları yaparak en uygun ve en kaliteli ürüne sahip olmak istiyoruz. Bu işlem klimayı aldıktan sonra sona erer. Şimdi planladığımız ve planladığımız yoldan faydalanma zamanı. Satın alırken çok önem verdiğimiz klimamızı uzun ömürlü, sağlıklı ve verimli kullanmak için servis seçiminde aynı bakımı göstermeliyiz.
 
Tüm gereksinimlerinize uygun hizmetler sunuyoruz.
 
ULAŞMAK KOLAYIZ
Ürününüzde bir sorun oluştuğunda, en gerekli durum servise hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Başarısız bir durum var ve mümkün olan en kısa sürede bir çözüm gerekiyor. Çağrı merkezi ekibimiz size hızlı hizmet verebilmek için başvurularınızı anında değerlendirmeye hazırdır.
 
BİZ HER ZAMAN
Servis, kurulum, bakım, arıza çözüm servisinden kullanım desteğine kadar her aşamada yanınızdayız.
 
HIZLIIZ
Her müşteri gibi sorunun da hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsunuz. İlk müdahale aşamasında veya sorun gidermenin her aşamasında sizin için en hızlı şekilde yanınızdayız.
 
ÇEVİRİLDİK
12 yıllık tecrübemiz ile dinamik bir ekiple hizmet veriyoruz. Her marka ve model için geçmiş deneyimlerimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.
 
BİZ BİLGİDİR
Pazar dinamiklerini sürekli takip ederek her model ve marka için eğitimlerimizi çalışanlarımıza veriyoruz. Bu şekilde sürekli kendimizi geliştirerek en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
KALİTE HİZMETİ SUNUYORUZ
Kaliteli hizmet için buradayız, bir kez değil sizinle çalışmak arzusu ile size en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.
 
KALİTE YEDEK PARÇA KULLANIRIZ
Yedek parçalar, cihazlarınızın çalışması için en önemli faktördür. Ürüne düşük kaliteli bir yedek parça takılması tüm sistemi bozabilir. En kaliteli parçalarla hizmet veriyoruz.
 
MEMNUNİYETE BAKIYORUZ
Hizmetlerimizin ve çözümlerimizin kalitesinden bağımsız olarak, memnun olmayan bir müşteri hizmeti hizmetimizi tamamlamamaktadır. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetlerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Kalite, memnuniyet, hız, çözüm için hizmet vermekteyiz.