Duvar Tipi Klima Servisi
İnsanların rahat ortamlarda yaşadıkları mevsime göre sıcaklık / soğuk dengesi sağlayan ve aynı zamanda havayı temizleyen ve sağlıklı bir solunum cihazı sağlayan duvar tipi klimalar, uzman, deneyimli Duvar Tipi Havaya teslim edilmelidir. Kurulum, bakım ve sorun giderme için klima servisi. Bu şekilde verimli, düşük maliyetli ve sorunsuz kullanım elde ederiz.
 
Klima artık lüks değil, ihtiyaç duyulan bir cihaz. Bunu oluşturan ana faktör, gelişen teknolojiye entegre olan klimalardan daha az enerji ile daha fazla verimlilik elde etmektir. Hızla gelişen klima teknolojisini yakından takip edemediğimiz için klimaların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarımızı karşılama maliyetlerinin ve maliyetlerinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Aksine, teknolojideki gelişmelere entegre olan klimalar oldukça ekonomik ve sessiz hale gelmiştir. Elektrik harcamaları ve bakım maliyetleri azaldı. Yeni üretilen klimalarda az enerji tüketerek yüksek kaliteli hava elde edilir. Klimalar, ısıtma ve soğutma özelliklerine ek olarak soluduğumuz havayı kötü koku ve partiküllerden temizleyerek temizler.
 
Duvar klimalar, yaşadığımız her ortam için vazgeçilmez hale gelmiştir. Duvar tipi klimanın kullanım süreçleri sağlığımızı doğrudan etkilediğinden, ilk satın alma aşamasından itibaren kullandığımız sürece uzman bir hizmetten destek almak çok önemlidir. Aksi takdirde, yaşam ortamlarımızda konfor, temiz hava, serinlik / sıcaklık ararken hesaba katılmayan sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmamız bile samimi değildir.
 
Duvara monte klima hizmeti olarak, kullanımın her aşamasında; Dinamik, profesyonel, yenilikçi, kendi kendini geliştiren ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
 
Samsung, York, Arçelik, Beko, Airfel, Aura, Vestel, LG, Toshiba, Carrier, Baymak, Bosch, FujiPlus, Demirdöküm markaları olmak üzere tüm marka ve modellere hizmet vermekteyiz.
 
KAPASİTE TESPİTİ
Klimayı satın almadan önce mutlaka bir kapasite testi yaptırmalısınız. Bunu yaparken öncelikle kullanmak istediğiniz ortam için keşif sağlanır. Keşif sırasında, bulunduğunuz yerin metrekaresi, pencere sayısı, güneşe maruz kalma, binadaki zemin gibi kriterler ile sayısal sonuçlar elde edilir. Bu rakamlarla, satın almanız gereken klimanın kapasitesi hakkında bilgi verilir.
Duvar Tipi klimaların kapasiteleri 8-9 BTU, 12 BTU, 18 BTU, 22 BTU, 28 BTU olarak sınıflandırılmıştır. En uygun kapasiteden haberdar olduğunuzda tedarik yoluna gidersiniz.
 
MONTAJ AŞAMASI
Montaj aşaması, klimayı verimli ve uzun ömürlü kullanmak için çok hassastır. Hizmet olarak en kaliteli montaj hizmetini sunuyoruz. Adım adım hassasiyeti en doğru ve verimli şekilde elde edebileceğiniz şekilde monte edilmiştir.
 
KULLANIM DESTEĞİ
Duvar klimalar artık birçok özelliğe sahiptir. Bu nedenle profesyonel ekibimiz size en etkili şekilde kullanabilmeniz için tüm özellikleri anlatır ve hangi mevsimde hangi ayarların kullanılacağını size söyler.
 
PERİYODİK BAKIM
Duvar tipi klimaların periyodik bakımı, sağlıklı bir ortam yaratmaya devam etmek, başarısız olmamak, uzun ömürlü olmak ve elektrik verimliliğinden tasarruf etmek için düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Tüm argümanlarıyla bakım hizmetini en iyi kalitede sunuyoruz.
 
HEMEN HİZMETİMİZ
Zaman zaman arıza yapmak için günlük ve sürekli kullandığımız duvar tipi klimalar için çok normaldir. Bazen, kullanıcının neden olabileceği bu arızalar, teknik sürecin sonunda ortaya çıkabilir. Hizmetimiz olarak tüm arızalara anında müdahale ediyoruz. Hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisimiz, ekibimizi en kısa sürede yönlendirecek ve minimum maliyetle maksimum kalite ölçüsü kullanılarak arıza giderilecektir.
 
Tüm hizmetlerimizde hizmet veriyoruz; Hızlı iletişim, anında müdahale, kaliteli parça kullanımı, servis sonrası destek, garanti servis sürelerinin uygulanması prensiplerini göz önünde bulundurarak memnuniyetinize adayız.
 
Sağlığınızı, uygun ortamlarınızı sunduğunuz ve malzeme fiyatları ödediğiniz duvar tipi klimanız için aynı değeri hissetmenizi sağlayacak servis ekibimizle hizmetinizdeyiz.